INDUSTRY AWARDS (Presented by Worldstars ™)

Written by
Rate this item
(0 votes)

Industry Awards

(Presented by Worldstars ™)

Juniors:

AUSTRALIA: ALISHA LIVESLEY
AUSTRALIA: ANTHONY LUCAS
AUSTRALIA: CHLOE TOOKER
AUSTRALIA: EDEN ZERK
AUSTRALIA: GEORGIA KAMOLINS
AUSTRALIA: NICOLA HEWITT
AUSTRALIA: KY BALDWIN
BRUNEI DARUSSALAM: EDEN CHIAM
CANADA: TIFFANY LAU
CANADA: ISABELLA GRACE LECOMTE
FRANCE: DELPHINE LANGLOIS
FRANCE: CASSANDRA GUILAINE
IRELAND: LUCY KATHLEEN WATSON
IRELAND: ROSE BRADY
IRELAND: JEANNETTE MURPHY
IRELAND: SUSIE WARD SHINE
KAZAKHSTAN: VANESSA - MARIA
MALAYSIA: FARIS AZIM ABD. KARIM
MALAYSIA: ZEPPO YOUNGSTERZ CREW
MOLDOVA: ALEXANDRA GULINA
NAMIBIA: AMAZING
NETHERLANDS: DACHEZ DOMINIQUE
NEW ZEALAND: HANNAH WAKELIN
PHILIPPINES: JAYRAH KAYE PERFECIO ADEVA
PHILIPPINES: LLOYD EDISONNE JUDILLA MONTEBON
RUSSIA: DMITRY BOZHKO
RUSSIA: ILANA MIRILASHVILI
RUSSIA: ANASTASIA RIZNYK
SOUTH AFRICA: TIMOTHY WILLIAM EDLEY
SOUTH AFRICA: BERNELEE FRICK
SOUTH AFRICA: MARIANTHE IRENE PANAS
SOUTH AFRICA: BIANCA JULIA RASMUSSEN
SOUTH AFRICA: DANIEL MACHADO OURIQUE
SOUTH AFRICA: ZONIKA KATRYN DE VRIES
SOUTH AFRICA: BIANCA CRONJE
SOUTH AFRICA: KLARISKA BROXHAM
SOUTH AFRICA: BIANCA ELEZE VAN DER WESTHUIZEN
UNITED STATES: ALEXIS JOHNSON
UNITED STATES: MADISON PARK
UNITED STATES: JENNA FANGMEYER
UNITED STATES: AUTUMN SHANNON
UNITED STATES: MICAELA JOSEPH
UNITED STATES: GRACE YANIAK 

Seniors:

AUSTRALIA: ALEXANDRA MAREE YOUNES
AUSTRALIA: BRITT GOODWIN
AUSTRALIA: DAGNY YZNAGA
AUSTRALIA: ISABELLA CAPPELLI
AUSTRALIA: JACK SUMMERSIDES
AUSTRALIA: KIMBERLEY HEBERLEY
AUSTRALIA: NICOLE CARNEY
AUSTRALIA: JADA LEIGH
AUSTRALIA: DEMY FIRTH
AUSTRALIA: LORE BURNS
AUSTRALIA: AMY WILLIAMSON
AUSTRALIA: ELISE MAY WATSON-LORD
AUSTRALIA: IZZY OLSSON
AUSTRALIA: CHRISNEY BRIGHT
BRUNEI DARUSSALAM: JOANNA KWAN
BRUNEI DARUSSALAM: RUBY CHONG
COLOMBIA: LADY OROZCO
CZECH REPUBLIC: TEREZA ANNA MASKOVA
FRANCE: JOHANA MALEDON
FRANCE: TEVI WYLD
FRANCE: ADRIEN PELON
GERMANY: ALEXANDER STRAUB
GERMANY: CLAUDIO DE SIMONE
GUATEMALA: PAOLA MENDIA
GUATEMALA: LEJANDRO HERNANDEZ
HAITI: FATIMA GENISE ALTIERI
HAITI: ALAIN DAVID MILFORT
HAITI: TATIANA BEAUBLANC
IRELAND: DARRAGH WILLIAM MCARDLE
MALAYSIA: DEWI LIANA SENIESTHA
MALAYSIA: NURUL AINA ABD. GHANI
MOLDOVA: STANISLAV OXANII
NAMIBIA: PAUL WILLIAM SHIPANGA
NETHERLANDS: MAYRA HONDEMA
NEW ZEALAND: GEORGIA-RAE TAYLOR
NEW ZEALAND: IDAM SONDHI
NEW ZEALAND: ALEXIA ANN-MAREE CLARK
NEW ZEALAND: AHMED ARABI
NEW ZEALAND: CHARLOTTE ELIZABETH ATHERTON
PHILIPPINES: MARK JOHN DE VERA MAGNO
PHILIPPINES: KRISTIA JULIA MARIE GUILLERMO BANDA
PHILIPPINES: KIM CHRISTOPHER LACANILAO RECIO
PHILIPPINES: WINCEL MAE OCAMPO PORTUGAL
PHILIPPINES: MARY ROSE BOTO PALASIGUE
PUERTO RICO: MARIA DEL MAR CASTELL
PUERTO RICO: LAURA JARAMILLO
PUERTO RICO: MARIELA ARROYO
RUSSIA: KRISTINA PLATONOVA
RUSSIA: MNATSAKAN KHANAKHYAN
SOUTH AFRICA: JADENE NELL
SOUTH AFRICA: DILLON VORSTER
SOUTH AFRICA: SHYLO PEREIRA
TRINIDAD AND TOBAGO: RYAN BACHOO
UNITED STATES: ARRINGTON FOSTER
UNITED STATES: FATIMA SESAY
UNITED STATES: VALENTINO LUCAS
UNITED STATES: MELISSA FOSTER
UNITED STATES: SIYUN LIN

 

WCOPA Success Stories

Team Australia Media

Team Norway/Sweden Media